Kartki świąteczne od uczniów „dwójeczki”

Tradycją się stało, że przed świętami Bożego Narodzenia odwiedzał uczniów ośrodka orszak świętego Mikołaja z prezentami, zabawą i świątecznymi życzeniami, który organizowali wolontariusze ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Jaśle. W tym roku z powodu pandemii jest to niestety niemożliwe. Jednak dzieci i młodzież z „dwójki”wpadli na wspaniały pomysł - napisali do naszych wychowanków kartki z pozdrowieniami i życzeniami świątecznymi. Kartki były prześliczne, niejednokrotnie samodzielnie wykonane. Sprawiły one ogromna radość naszym uczniom. Ten nieoczekiwany pomysł pokazuje, że warto pisać i wysyłać w tradycyjny sposób życzenia świąteczne do bliskich i znajomych :-) Wesołych świąt dla wszystkich ludzi dobrej woli!

 

Opracowała: Grażyna Wardęga

Laboratoria przyszłości

Kalendarz

June 2026
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30