SPdP

 

Witam serdecznie w kolejnym dniu zdalnej nauki. Dzisiaj polecamy naszym paniom taki mały układ. Ćwiczcie bezpiecznie. Jeśli jest trudne? pomiń trudne elementy powrócisz do nich następnym razem. Ćwiczcie kilka razy, na pewno Wam się uda. Miłej zabawy.
Było coś dla Pań, jest i coś dla Panów: taki mały układ. Ćwiczcie bezpiecznie. Jeśli jest trudne? pomiń trudne elementy powrócisz do nich następnym razem. Ćwiczcie kilka razy, na pewno Wam się uda. Miłej zabawy.

Trening górnych partii ciała z akcentem na wzmocnienie mięśni obręczy barkowej

 
Do uczniów, rodziców i opiekunów mamy apel. Uważajcie na siebie!

Ćwiczcie w miejscu bezpiecznym. Znajdźcie pomieszczenie, w którym jest mało mebli, jest wolna przestrzeń do wykonywania obszernych ruchów. Sprawdźcie czy podłoga na której ćwiczycie jest bezpieczna, tzn. nie ślizgacie się na niej, czy jest równa itp. Czy wokół Was nie ma niebezpiecznych przedmiotów, mebli, które ograniczają wykonanie ćwiczeń. Ubierzcie strój, w którym możecie wykonywać swobodne ruchy. Zalecamy ćwiczyć w obuwiu sportowym (takim jak na lekcji WF), ewentualnie w skarpetkach ale antypoślizgowych lub boso (jeśli podłoga jest ciepła), w zależności od proponowanych ćwiczeń. 

Wasze bezpieczeństwo Kochani Uczniowie jest najważniejsze!!!

 

Witajcie kochani. Na początek mały zestaw ćwiczeń dla każdego do wykonania w domu. Pamiętajmy o tym żeby ćwiczyć codziennie. ?? Potrzebujesz pomocy? Zaproś rodziców.
 
W. Dubiel
Ł. Jachimek
 
Studenci Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach przygotowali i sfilmowali dla nas zestawy ćwiczeń podpowiadając w jaki sposób dbać o sprawność fizyczną pozostając w domu. Propozycja ćwiczeń ze współćwiczącym, bratem, siostrą, rodzicem. Wspólnie zobaczcie film, ćwiczenia nie są trudne. Pamiętajcie o bezpieczeństwie swoim i partnera. Miłej zabawy.
Pozdrawiamy.
W. Dubiel
Ł. Jachimek
 
Kolejna propozycja ciekawych ćwiczeń w domu.Koordynacja i siła mięśni obręczy barkowej. Powodzenia
Pozdrawiamy
W. Dubiel
Ł. Jachimek
 

#Zostańwdomu i trenuj z Olimpiadami Specjalnymi! Zapraszamy do wspólnych treningów z zawodnikami Olimpiad Specjalnych z całego świata! Poniżej link do filmów z treningami. Kto przejdzie przez wszystkie poziomy, jest mistrzem. Powodzenia.

http://www.olimpiadyspecjalne.pl/kim-jestesmy/aktualnosci/6272/zostanwdomu-i-trenuj-z-olimpiadami-specjalnymi-polska

Pozdrawiamy.
 
 
"Wyprostuj się!" Profilaktyka wad postawy.
Pozdrawiamy.
Do zobaczenia.
 
 
 
Witajcie sportowcy. W dalszym ciągu dbamy o dobrą kondycję i zdrowie. Na stronie Olimpiady Specjalne Polska ukazał się kolejny zestaw ćwiczeń siłowo - wytrzymałościowych oraz ogólnorozwojowych. Polecamy i zachęcamy do codziennej gimnastyki.
Pozdrawiamy.
 
 
 
Gorąco polecamy zestawy ćwiczeń siłowych oraz gobkościowych na różnym poziomie. Każdy znajdzie odpowiednie ćwiczenie dla siebie. Postarajcie się ćwiczyć każdego dnia, dla zdrowia i odporności. Powodzenia.
 
 Ćwiczenia wzmacniające. Karolina poprowadzi Was przez trening. Pozdrawiam.
 
 
Ćwiczenia ogólnorozwojowe z piłką - zapraszamy do wspólnej zabawy.
 
Andrzej i niezapomniana zabawa - WF Dla Dzieci Online #3 - Treningi dla Twojego Dziecka w Domu
Dzisiaj zapraszamy Was na kolejną lekcję z Panem Andrzej Klimowicz z Hello - Sport. Po krótkiej rozgrzewce czeka Was kilka ćwiczeń z piłką i niezapomniana za...
youtube.com
 
 
 
 
WF w domu. Ćwiczenia z piłką dla jednej osoby.
Ćwiczenia z piłką od najprostszych do trochę trudniejszych.
youtube.com
 
 
 
Ćwiczenia z dziećmi - poprawiamy koordynację #zostańwdomu
Pokażemy kilka prostych ćwiczeń na poprawę koordynacji ruchowej. Wykorzystamy do tego rzeczy z Waszej garderoby. ☆ SUBKSRYBUJ ► http://bit.ly/SportplSUB ✔ Ne...
youtube.com
 
 
 Proponuję kilka ćwiczeń siłowo-koordynacyjnych w parach. Pozdrawiam.
W. Dubiel
 
 
 
 
Ciekawa rozgrzewka dla Dzieci na WF - Praktyczne Ćwiczenia!
W EMPIKU ZNAJDZIECIE 4 NASZE PŁYTY ORAZ NAJNOWSZĄ KSIĄŻKĘ "Kreatywny Świat My3" !!! Książka My3: https://www.empik.com/kreatywny-swiat-my3-opracowanie-zbioro...
youtube.com
Jak będziesz miał chwilkę to wrzuć i to
 
Rozgrzewka. Trening dla początkujących.
Rozgrzewka. Trening dla początkujących. Ten trening możesz potraktować jako rozgrzewkę i przygotowanie całego ciała do treningu właściwego. Może być treningi...
youtube.com
 
 Poranna gimnastyka
 
 
Dla ambitnych.
 
 
Zapraszam do 10 ciekawych ćwiczeń.  
 
 
Ćwiczenia dla dzieci w ramach wf
youtube.com
 
 
 
 
 
 

Laboratoria przyszłości

JAKOŚĆ POWIETRZA

Licznik odwiedzin

8006545
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Zeszły tydzień
Ten miesiąc
W zeszłym miesiącu
Wszystkie dni
8427
6568
27614
7930229
8427
156669
8006545

Your IP: 18.207.240.77
2023-06-01 18:19

Kalendarz

June 2023
M T W T F S S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

ALEX